- Ubiquiti

Цена
€487 28 / 953 04 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс | Ethernet |
| LAN архитектура | Gigabit Ethernet |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Bluetooth Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet GPS |
| Разположение на устройството | Външен |
| Wi-Fi Band Frequency | 5 GHz |
| Съвместимост с мрежови стандарти | IEEE 802.3af IEEE 802.11ac IEEE 802.11ad |
| Сертификати | CE, FCC, IC |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Външен цвят | Бял |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Номинално тегло | 0.376 кг |
| Максимална температура на околната среда | 60 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 95 % |
| Минимална температура на околната среда | -40 °C |
| Мин. работна влажност на въздуха | 5 % |
| Гаранция Срок бележки | 24 months - for EU |
| PoE Adapter | Външно DC 48 V |
| Макс. диапазон на действие на сигнала на открито | 0.5 km |
| Индикатор за статус | Activity Status |
| Брой портове | 1 |
| Честотен диапазон | 60 GHz |
| Тегло | 1.67кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 5 (ac) |
| Честотни ленти | Dual Band |
| Максимална скорост (Mbps) | 1700 Mbps |
| Ethernet портове (count) | 1 |
| Скорост Ethernet | Gigabit |
| PoE поддръжка | PoE |
| Монтаж | Стенен |
| Монтаж | Външен |
| Тип антена | Вградена |
| Брой антени (count) | 2 |
| MU-MIMO | Да |
| Mesh поддръжка | Не |
| Облачно управление | Да |
| IP защита | IPX6 |
| WPA3 поддръжка | Не |
| Тегло | 1.67кг |
Ubiquiti UniFi Building Bridge (UBB) – Безпроблемна гигабитова свързаност
Ubiquiti UniFi Building Bridge (UBB) е идеалното решение за установяване на високоскоростни, късообхватни безжични връзки между две сгради. Проектиран за лесна интеграция с UniFi Network Application, този предварително сдвоен комплект осигурява надеждна, двупосочна гигабитова свързаност с несравнима лекота на използване.
Насладете се на стабилна 60 GHz Point-to-Point (PtP) връзка, подсилена от 5 GHz радио за автоматично архивиране, гарантирайки, че връзката ви остава стабилна дори при предизвикателни условия.
Ключови Предимства
- Високоскоростен безжичен мост — Достигнете до 1.7+ Gbps двупосочна пропускателна способност на разстояния до 500 метра, идеално за разширяване на вашата мрежа с производителност, подобна на оптична.
- Двулентова излишност — Използва основна 60 GHz 802.11ad връзка за максимална скорост, като интелигентно 5 GHz 802.11ac (Wi-Fi 5) радио автоматично поема като резервно копие в случай на влошаване на сигнала.
- Безпроблемна UniFi интеграция — Предварително сдвоените радиостанции и безпроблемното управление чрез UniFi Network Application осигуряват бърза настройка, интуитивен мониторинг и централизиран контрол на вашата мрежова инфраструктура.
- Издръжлив външен дизайн — Изработен от UV-устойчив поликарбонат и с рейтинг за защита от атмосферни влияния IPX6, UBB е проектиран да издържа на сурови външни условия.
- Гъвкави опции за монтаж — Включва комплекти за монтаж на стълб и поддържа стенен монтаж (крепежни елементи не са включени) за универсално разполагане в различни външни сценарии.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Безжичен стандарт | 802.11ad (60 GHz), 802.11ac (5 GHz) |
| Работни честоти | 60 GHz, 5 GHz |
| Макс. пропускателна способност | 1.7+ Gbps двупосочна |
| Макс. обхват | 500 м |
| Мрежов интерфейс | (1) Gigabit Ethernet RJ45 порт на устройство |
| PoE поддръжка | 802.3af Поддържано пасивно PoE (48V) |
| Усилване на антената (60 GHz) | 17.2 dBi |
| Усилване на антената (5 GHz) | 10 dBi |
| MIMO (5 GHz) | 2x2 (DL MU-MIMO) |
| IP защита | IPX6 |
| Размери (на устройство) | 140 x 140 x 90 мм |
| Тегло (на устройство) | 376 г |
| Макс. консумация на енергия | 11W |
| Работна температура | -40 до 70° C |
| Работна влажност | 5 до 95% без конденз |
Какво има в кутията
- UniFi Building-to-Building Bridge (x2)
- Стойка със сферична става (x2)
- Заключващ пръстен (x2)
- Метална лента (x2)
- Gigabit PoE (48V, 0.32A) с монтажна скоба (x2)
- Захранващ кабел (x2)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





